Buggle Mobile

iOS Cihazlar İçin Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43.6 MB
  • Version 1.2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma cookapps
Buggle Mobile; iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz, son derece eğlenceli, renkleri eşleştirip patlatmaya dayalı bir beceri oyunudur.

Buggle Mobile; topla baloncuk fırlatarak, renkleri eşleştirip yok etmeye çalışacağınız son derece zevkli bir oyun. Bu renkleri yok etme işlemi, bir ayıcığın ağaçtaki kovanlara ulaşma amacı gibi bir konuyla daha sevimli bir hale getirilmiş.

Oyunda, farklı renklerdeki baloncukları atış yaparak, en az 3 tane olmak şartıyla yok ediyorsunuz. Bölümleri geçebilmek için, baloncukların olduğu kısımda bulunan ve kırmızı renkteki 3 baloncuğu koruyan arıları düşürmeniz gerekiyor. Başlangıçta düşürmeniz gereken arı sayısı 1 iken, ilerleyen bölümlerde sayı artıyor ve oyun zorlaşıyor. Her 10 bölüm sonunda ağaçtaki kovana sahip olabileceğiniz özel bölümler bulunuyor. Aynı zamanda oyunda, ücretle veya sahip olduğunuz altınlarla satın alabileceğiniz ekstra yardımcılar da mevcut. Başlangıçta verilen 5 can hakkınız var ve bunlardan kaybettiğiniz herbirini yeniden kazanmak 15 dakika sürüyor. Tabi bu beklemeden ücret ödeyip, can satın alarak muaf olabilirsiniz. 

Dünya çapında 30 milyon kadar kullanıcı tarafından oynanan oyunu Facebook üzerinden de arkadaşlarınız veya başka kişilerle oynamanız mümkün. Oynarken çok eğleneceğiniz Buggle Mobile'ı herkese tavsiye ederim.

Buggle Mobile indir
DİĞER SÜRÜMLER